www.AirCooled.cz

Pronájem Auta na svatbu

Nabídka pronájmu vozidla k svatebním obřadům, reprezentačním účelům, odvoz VIP hostů apod. Vůz si můžete po dohodě osobně prohlédnout a pokud budete mít zájem, pronajmout s řidičem. Pronájem vozu bez řidiče není možný.

Svatby vozím zejména ve zlaté Tatře 603, ale mohu nabídnout i zlatou nebo červenou Tatru 613, Bentley Brooklands nebo Jaguar.

Kolik to stojí

Cena za pronájem se nedá určit tabulkově a odvíjí se zejména od ujeté vzdálenosti a také času. Vzdálenost je počítána oběma směry s tím, že výchozím bodem je obvykle Havířov a ojediněle Jeseník. Cena za 1km se samozřejmě různí pro celkovou vzdálenost 50 nebo 700km a tedy nelze stanovit jednoduché pravidlo a uvést ho zde. V případě zájmu o svatební vůz prosím napište emailem informace o míste přistavení vozu, kudy se poté pojede a cílovou destinaci. Dále stručné časy odjezdu z výchozího místa, čas obřadu a délka trvání a čas ukončení focení. Pokud máte odhad ujeté vzdálenosti, tak jej také uveďte. Samozřejmě i typ žádaného svatebního vozu a hlavně termín svatby.

Jak to probíhá

Obvyklý postup je, že ve svatební den se dostavím alespoň hodinu před plánovaným odjezdem (pro nevěstu, na obřad apod.) do výchozího místa a vůz si obvykle sám nazdobím. Případnou výzdobu vozu si volí svatebčané a také si ji předem nachystají. Vzhledem k jedinečnosti výzdoby každé svatby nenabízím žádné univerzální zdobení. Kytice bývá uchycena pomocí přísavky a neměla by mít ostré části, které by mohly poškodit lakování vozu. Během obřadu řidič čeká s vozem a dle domluvy jej v pravou chvíli přistaví a odveze novomanžele do místa svatební hostiny. Otevírání dvěří nevěstě a poté ženichovi je samozřejmostí. Někdy před obědem, ale většinou po svatebním obědu se novomanželé se svatebním autem mohou dle libosti fotit a čas si určují novomanželé s fotografem, dle jejich časového plánu nebo počasí. K obědu není nutné řidiče zvát. Samotné focení se obvykle protáhne, a proto uvítám, pokud se novomanželé fotí nejprve se svatebním vozem a po ukončení a odjezdu již pokračují ve focení bez svatebního vozu.

Tatra 603 2.5 V8

Prostorný, tichý a velmi pohodlný vůz s krásným zvukem motoru, který lze startovat klikou - neváhejte se připomenout a vyfotit si nevěstu držící se kliky!

Tatry 613 3.5 nebo 4.4 V8

Zlatá Tatra 613 neudělá ostudu, ale věnujte prosím pozornost některým kosmetickým nedostatkům vzhledem ke stáří a původnosti vozu.

Vínová Tatra 613 s prodlouženým rozvorem o 150 mm je poslední vyráběný model, kterých se vyrobilo pouze 18 kusů. Motor 4.4 litru se vstřikováním. Velkorysý prostor pro cestující na zadních sedadlech.

Obě Tatry mají krásný zvuk vzduchem chlazeného motoru.

Jaguar Daimler Double Six 6.0 V12

Poslední vyráběný dvanáctiválec od Jaguaru s krásným zvukem motoru. Věnujte prosím pozornost faktu, že i přes délku pět metrů je vůz velmi nízký a vzadu není až tak moc prostoru.

Bentley Brooklands 6.75 V8

Prostorný, tichý a pohodlný vůz se silným motorem vyrobený v roce 1993.